Naťahuje...

O nás

Inovatívne riešenia. Rokmi overená kvalita. Rýchlosť a pružnosť.

GYNEX.

Od profíka pre profíkov!

Spoločnosť GYNEX s.r.o. patrí už viac ako 20 rokov k významným výrobcom stavebnej a priemyselnej chémie na Slovensku. Náš sortiment zahŕňa výrobky ako lepidlá, tmely, polyuretánové peny, technické aerosóly, farby a laky atď.  

S vlastným vývojovým tímom, vlastnými plniacimi a baliacimi linkami a spoľahlivou logistikou, dodávame na európsky trh výrobky pod značkou Cyklon. Okrem vlastných produktov schádzajú z našich plniacich liniek aj výrobky, ktoré plníme pre privátne značky podľa požiadavky. 

Ako jedna z mála európskych firiem využívame nové inovatívne riešenie dovozu a skladovania silikónu v antikorových tankoch PISTONTANK s objemom 25 m3. Výrazne sme tým zvýšili kvalitu výrobkov s veľkým dosahom na rýchlosť a pružnosť našich dodávok pre domáci a zahraničný trh.  

Pri vývoji produktov spĺňame najprísnejšie ekologické nariadenia EU. Implementácia systému PISTONTANK markantne prispela k zníženiu množstva odpadu a zvýšeniu ochrany životného prostredia.   

Maximálnym využitím výrobných a skladových priestorov na ploche viac ako 3.000 m2 a presnou logistikou garantujeme najkratšie možné dodacie termíny v Európe. Produkty značky Cyklon a viac ako 80 privátnych značiek, okrem Slovenska, dodávame do viacerých krajín Európy a Ázie. 

V súčasnosti náš tím tvorí 26 stálych zamestnancov.